Göz Doyuran Kahvaltı Tabağı Sadece 4.50 TL ! Osmanlı Tulumbacısında 12 Çeşit Lezzetten Oluşan Kahvaltı Tabağı, Talaş Böreği, Sigara Böreği Ve Çay’dan Oluşan Bu Zengin Menü: 12 TL Yerine, %62 İndirimle 4,50 TL!..
Orjinal
Fiyat
12,16 TL
İndirim
Oranı
63 %
Cebinizde
Kalan
7,66 TL

KOCAELİ İLE ÖZDEŞLEŞEN LEZZET.. 

 

Osmanlı tulumbacısı! İzmitte doğan ve şu an da Türkiye ye yayılan harika bir lezzet!..

 

Osmanlı Tulumbacısı'nın kurucusu olan Özcan DURMAZ tulumba imalatına 2007 yılında başladı ve aradan çok kısa bir zaman geçmesine rağmen İzmit'in en iyi tulumbacısı olmayı başardı.

 

2009 yılında kardeşi Orhan DURMAZ'ın da yurt dışından gelmesi ile birlikte; Özcan ve Orhan DURMAZ kardeşler işyerlerini büyütmek, üretim kalitesini ve istihdamı daha fazla arttırmak amacıyla 2010 yılında daha büyük bir imalathaneli işyeri açtı ve burada tulumba çeşitlerinide çoğaltan DURMAZ kardeşler dünyada bir ilke imza atarak çikolatalı,karamelli,frambuazlı ve portakallı tulumbayı icat etmişlerdir.

 

Bugün son teknoloji makineleriyle tüm TÜRKİYE'ye tulumba pazarlamayı hedefleyen Özcan ve Orhan DURMAZ kardeşler daha değişik ve lezzetli tatlar icat etmeyi kendilerine ilke edinmişlerdir.Böylelikle Pişmaniye gibi Osmanlı tulumbacısı da adını tüm Türkiye ye duyurmuş olmayı hedefliyor..

 

 

Fırsatabaksana.com'dan üyelerine en iyi fiyat ve en kaliteli hizmet garantisi devam ediyor! Osmanlı tulumbacısında 12 çeşit kahvaltı (talaş böreği, sigara böreği ve çay dahil) fırsatı inanılmaz fiyata sadece 4,50tl!. bu fırsatı kaçırmayın!..


 


Ara   firsatabaksana.com'da yer almak için

 

Bizi Takip Edin

Facebook Twitter